אודות

שי אלוני – אודות

שי אלוני מתמחה בייצור ציוד מברזל לבישול בחוץ.

במהלך שנות ה-90 זכה שי אלוני לפרסום ותודעה רבה בזכות ייצור ועיצוב של רהיטי ברזל בסגנון ייחודי. לאחר עזיבת תחום הריהוט, שי החל לייצר בעבודת יד בסדנה הפרטית שלו שבערבה מגוון מעשנות בשר, גרילים ארגנטינאים ומתקנים לפויקה. שי רואה בציוד הבישול כרהיט יוקרתי לכל דבר ועניין, וכך הוא מתייחס אל כל מעשנת או גריל שאותן הוא מייצר.

שנים רבות של מאמץ, משוב מהלקוחות, חדשנות ומחקר הביאה לכך שאני אוכל לייצר קו ייחודי של ציוד המיועד עבור בישול בחוץ. הציוד שיצרתי מספק חווית שימוש ידידותית, קלה לתפעול ובעלת עמידות גבוהה במיוחד. אך תוכלו לקבל תוצאות של בישול ברמה הגבוהה ביותר, כאשר כל הזמן אתם יכולים ליהנות ממראה קלאסי ואלגנטי כיאה למעשנות בשר איכותיות העשויות מברזל.

 

העקרונות שעל פיהן אני עובד בכל עבודה או הזמנה:

  • תיאום ציפיות מלא אל מול הלקוח, תוך הגשמת כל החלומות או הבקשות וירידה לרזולוציות הקטנות ביותר.
  • ביצוע העבודה במהירות וברמה הגבוהה ביותר. כאשר כבר בתוך מספר ימים תתואם ההובלה אל מול הלקוח.

מעשנה וגרילים 

מהם היתרונות של מעשנה וגרילים?

מעשנה זוהי הבחירה המושלמת עבור כל אדם אשר חובב בשר. הבחירה באופציה של מעשנות בשר חייבת להיעשות בהבנה מלאה ומתוך אמונה כי מדובר בדרך הטובה ביותר כיום להכין בשר. היתרון הבולט ביותר של המעשנות בשר על פני גרילים או מנגלים פשוטים טמון באיכות הבשר. כל נתח אשר מבושל באיטיות בתוך מעשנת בשר סופח לתוכו את העסיסיות של הבשר, וכך אתם יכולים לזכות בנתח עסיסי, מעושן ואיכותי אשר יותיר את כל האורחים שלכם פעורי פה.

יתרון נוסף הוא במגוון האפשרויות העומדות לרשותכם. אני סבור כי גם אדם שאיננו מתעסק בתחום הצלייה יכול להפוך להיות מכין בשר מדופלם. מעשנות בשר הם הפתרון הטוב ביותר עבור כל אותם אנשים שמבינים בבשר ורוצים לקבל את הטעם העסיסי והטוב ביותר. אצלי תוכלו למצוא שני גדלים של מעשנת יוקרתית שמתאימות בעיקר עבור אנשים שמוכנים להשקיע בשביל האיכות והיופי.

מעשנה של בשר

אילו סוגי בשרים ניתן להכין במעשנות בשר וגרילים?

האופציות שעומדות לרשותכם מיד עם רכישת מעשנת בשר ביתית או מקצועית הן כמעט בלתי נגמרות. באפשרותכם להכין את כל סוגי הבשרים באמצעות המעשנות, ואם לא די בכך מיד עם הפעם הראשונה אתם תשימו לב להבדל בטעם ובעסיסיות של הבשר. בנוסף באפשרותכם להכין גם עופות ודגים. כך שהאופציות הן לא נגמרות, והיתרונות שתוכלו להפיק מהמעשנת בשר הביתית שלכם הם כמעט בלתי נגמרות! כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את המעשנת שעונה על כל הדרישות שלכם, והדרך שלכם לשדרג את המטבח החצר שלכם מעולם לא הייתה קצרה יותר.

 

האם כל אחד יכול להשתמש במעשנת בשר?

מעשנות בשר הם אומנם כלי יוקרתי אשר השימוש בו ברוב המקרים שמור עבור אוהבי בשר אמיתיים, כאלה שרוצים להשיג את הטעם העסיסי והאידאלי עבור כל נתח בשר אותו הם מכינים. אך השימוש במעשנת בשר איננו מורכב במיוחד, וכל אדם אשר אוהב בשר או רוצה להתנסות בשימוש במעשנת יכול לעשות זה בקלות ובמהירות. זוהי הסיבה לכך שלקוחות רבים אשר פונים אלינו אינם התנסו במעשנות בשר לפני כן, אך האהבה שלהם לבשר איכותי ועסיסי היא הסיבה שגרמה להם לפנות אלינו על מנת שנספק לכם מעשנות איכותיות שיעשירו את החוויה שלהם.

מעשנה