מעשנות בשר

מה הופך את המעשנת של שי אלוני ליצירות מופת ומייחד אותן ממעשנות אחרות?

האם זו ההקפדה הבלתי מתפשרת על כל פרט? האסתטיקה מעוררת ההשראה? או אולי זו העובדה שפשוט יש בהן את הדבר זה ששם אותן בקטגוריה משלהן.
מעשנות הבשר של שי אלוני, שילוב של עיצוב יוקרתי, בניה בעבודת יד עם החומרים הטובים ביותר, דופן כפולה*, דלת עם זכוכית מחוסמת וחווית שימוש נוחה ופשוטה.
המעשנות של שי אלוני – לא לכל אחד.

מעט מאוד מאכלים יכולים להתחרות בנתח בשר שיצא זה עתה מתוך מעשנת איכותית. החשיבות של מעשנות בשר הינו חיוני מאוד לצורך הכנת בשר איכותי בזמן קצר וביעילות רבה. מעשנת בשר איכותית ומקצועית תהפוך כל נתח פשוט של בשר ליצירת אומנות של ממש. כך יהיה ניתן להפוך כל ערב של “על האש” לחוויה קולינרית ברמות הגבוהות ביותר, וכל זאת מבלי שתצטרכו להתאמץ יותר מידיי. מעשנת בשר ביתית של שי אלוני הינה מעשנת העשויה מעבודת יד תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר כך שתוכלו להכין נתחי בשר מושלמים.

מעשנת בשר ביתית

מעשנת בשר ביתית הן לא עוד גריל או מנגל, הן משמשות רהיט מעוצב בו אחד מהפרטים החשובים ביותר הוא האסתטיקה והמראה האלגנטי. כל אחת מהמעשנות של שי אלוני מעוצבת ברמה הגבוהה ביותר, כך שאתם תוכלו להתגאות בה ולהראות אותה לכל האורחים שלכם. המטרה העיקרית של מעשנות הבשר זה להשתלב בצורה אלגנטית בחצר הבית או במרפסת מבלי למשוך תשומת לב שלילית, וזוהי ללא ספק יתרון אדיר של מעשנות בשר אל מול מנגלים או גרילים רגילים.

meat smoker תוצרת שי אלוני מגיעות עם דופן כפולה בתא הבערה גם בדלת וגם בתקרת המעשנת, דבר שישמור על טמפרטורת חום אידיאלית ועישון איכותי ואחיד של כל נתח בשר. הדלת של המעשנת היא דלת זכוכית מחוסמת, דבר שגורם לחום להישאר בתוך המעשנת ולא לצאת החוצה. מעשנת בשר ביתית של שי אלוני היא ללא ספק המעשנת המרשימה ביותר שניתן להשיג. כל חווית השימוש במעשנת עצמה הינה קלה מאוד ומתאפשרת לכל אחד, כך שאינכם צריכים להיות עם ידע מיוחד בתחום הבשרים לפני השימוש במעשנת.

באפשרותכם להפוך את החוויה הקולינרית שלכם ושל האורחים שלכם לעניין שהם לא יצליחו לשכוח. אם נמאס לכם להכין בשר עם גריל פשוט הגעתם לכתובת הנכונה. מעשנת פחמים ברמה הגבוהה ביותר זה רק המעשנות של שי אלוני! הן מיוצרות ברמה הגבוהה ביותר והופכות כל נתח בשר פשוט לנתח בשר עסיסי עם רובד טעמים עשיר שמתאים לכל אחד. רק מעשנת בשר מעבודת יד תוכל לספק לכם גם יוקרתיות וגם הכנה פשוטה וקלה של כל נתח בשר או אפילו דג שתרצו לעשן ולאכול.

מעשנה של בשר זאת דרך טובה ופשוטה להכין כיום בשר. אם בעבר הכנת נתח בשר איכותי הייתה מנת חלקם של מסעדות יוקרה, היום תוכלו להכין את הנתח המושלם בבית שלכם מבלי להתאמץ יותר מידיי. המעשנות שלנו מתאימות בעיקר לחובבי בשר, לכאלה שעבורם אכילת נתח עסיסי של בשר זאת חוויה של ממש. כמובן שרק meat smoker ברמה הגבוהה ביותר תוכל לספק לכם את מה שאתם חולמים ושואפים לקבל כאשר אתם מארחים את האורחים שלכם לסעודה אמתית של בשר.

אז למה אתם מחכים? בואו לבחור מעשנת בשר שתהפוך כל נתח בשר או דג לחוויה שלא תוכלו לשכוח. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לרכוש את המעשנת המתאימה לכם מבחינת הגודל וכמות האורחים שאתם צפויים לארח. אנו נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה או התבלטות שעומדת בפניכם, כל זאת על מנת שתוכלו לבחור את האופציה הטובה ביותר עבורכם בהשוואה של עלות אל מול תועלת. מעשנת בשר ביתית ברמה הגבוהה ביותר זה רק מעשנות הבשר של שי אלוני!

מעשנת בשר למכירה

*דופן כפולה בתא הבערה, בדלת ובתקרת המעשנת.

מציג את כל 2 התוצאות