גרילים ארגנטינאים

מנגל ארגנטינאי בעבודת יד

אין כמו הטעם של על האש על גחלים. אבל מי אמר שמנגל חייב להיות מפח והראות כמו פח?!
שי אלוני מציג: גרילים ארגנטינאים מעוצבים שתתגאו לשים בגינה שלכם.

השקעתם בעיצוב החצר, הבאתם גנן, מעצב, ועבדתם בעצמכם. קניתם ריהוט גן מרשים. לא חבל לקלקל את המראה עם מנגל זול שקניתם בתחנת דלק?

תפרגנו לעצמכם גריל מעוצב מברזל ורשת עבה, ותקבלו תוצאות צלייה מעולות פעם אחר פעם ומראה אקסלוסיבי לתמיד.

גרילים מפוארים

תהיתם כיצד ניתן לצלות נתחי בשר גדולים בצורה הטובה ביותר? מפתח ההצלחה טמון בציוד שבו אתם משתמשים. לכן חשוב מאוד שתבחרו את הציוד הנכון והאידיאלי ביותר על מנת לצלוח את המשימה. גריל ארגנטינאי יעשה עבורכם את המשימה על הצד הטוב ביותר, בוודאי כאשר מדובר בגריל עבודת יד שהוא ברמה הגבוהה ביותר. אין ספקות על כך שאחת מהחוויות בכל אירוח של על האש זה הליך הדלקת המנגל והכנת הבשר על גריל פחמים, אך חשוב מאוד לא להקל ראש במנגל שבו תשתמשו על מנת להכין את הבשר. ברוב המקומות תוכלו למצוא מנגלים פשוטים מאוד העשויים מפח, דבר שבסופו של יום ישליך גם על הטעם של הבשרים. מנגל ארגנטינאי יהיה הבחירה הטובה ביותר עבור כל חובב בשר, המנגל של שי אלוני עשוי כולו מעבודת יד כך שאתם ללא ספק תוכלו להתגאות כאשר אתם שמים אותו במרפסת או בגינה שלכם.

גריל ארגנטינאי – מנגל מקצועי ומעוצב

השקעתם מאמץ רב בעיצוב הגינה שלכם או המרפסת? אתם לא רוצים להרוס אותה על ידי הצבת גרילים פשוטים אשר הורסים את כל מה שעמלתם עליו זמן רב. זוהי תוצאה ישירה של רכישת מנגל זול אשר המראה שלו יראה בדיוק כמו המחיר שאותו שילמתם על הגריל כאשר רכשתם אותו. כאשר רוכשים גריל איכותי אתם לא רק נהנים מהאפשרות להכין את הבשר הטוב והעסיסי ביותר, אלא גם ממראה מרשים אשר יגרום לכם להתגאות בו ולהשוויץ בו בפני האורחים שלכם. זוהי ההזדמנות שלכם לפרגן לעצמכם עם גריל מעוצב מברזל ורשת עבה כך שהוא יוסיף למרפסת שלכם מראה אקסקלוסיבי ומרשים.

מנגל ארגנטינאי חוויה קולינרית בלתי נשכחת

אם נמאס לכם להרגיש תמיד כי לא משנה כמה אתם מתאמצים הבשר שאותו אתם רוצים להכין אף פעם לא יוצא במרקם שאותו אתם שואפים לקבל – יש לנו פתרון אידיאלי עבורכם! ראשית כל נוריד דאגה אחת מלבכם, לא תמיד הבעיה היא בבשר שאותו אתם קונים. לעיתים הבעיה יכולה לנבוע דווקא מהאביזרים שאיתם אתם מכינים את הבשר והם אלה שמונעים ממנו להגיע למרקם שאותו אתם שואפים לקבל. הגיע הזמן שתספקו לעצמכם את הבשר הטוב ביותר! את הבשר האידיאלי מכינים רק עם גריל ארגנטינאי ששומר על טמפרטורת חום אידיאלית וגורם לכל נתח להיות מוכן במהירות וביעילות. זוהי ההזדמנות שלכם לקבל תוצאות צלייה מעולות פעם אחר פעם, כך תוכלו לספק לאורחים שלכם חוויה שהם לעולם לא ירצו לשכוח!

מנגלים ארגנטינאים עם תפעול נוח ופשוט!

דבר נוסף שחשוב מאוד שתדעו על מנגל ארגנטינאי זה שהוא פשוט מאוד לתפעול. זאת אומרת שאינכם צריכים להגיע עם ידע מקדים או עם הבנה מיוחדת על מנת לתפעל אותו ברמה הגבוהה ביותר. השימוש בו יהיה בדיוק כפי שהשתמשתם בכל גריל אחר שהיה לכם עד כה. ברגע שתרכשו את הפחמים הטובות ואת הבשר הנכון התוצאות יגיעו מעצמן מבלי שתצטרכו בכלל להתאמץ או לעשות דברים מיוחדים. כך גם מי שאיננו מתמחה בהכנת בשר יוכל ליהנות בתוך זמן קצר מבשר איכותי ועסיסי.

מציג את כל 3 התוצאות