מתקן תלייה לפויקה מידה 4 כולל קערת ברזל

1,690

תיאור

מתקן תלייה לפויקה מידה 4 כולל קערת ברזל

את סיר הפויקה כולנו מכירים ממדורות עם חברים, ערבי גיבוש, אירועים חברתיים ועוד. תבשיל הפוייקה המפורסם מתבשל לרוב בתוך המדורה, וטעמיו הנהדרים והייחודיים הפכו כבר מזמן לתוספת משמעותית המשדרגת כל ערב מסביב למדורה.

התבשיל, אשר מבוסס לרוב על שילוב של ירקות, דגנים, בשר ותיבול יצירתי מכל הבא ליד, מתבשל זמן ממושך על אש המדורה וסופג גם את טעמי התיבול כמו גם את הניחוח המעושן של המדורה עצמה.

תהליך בישול פויקה כולל, מעבר לחיתוך הירקות, גם עבודה מרובה על הסיר אשר מונח במדורה. בין אם מדובר בהכנסת הירקות, תיבול, טעימות או דאגה לאש, מוצאים עצמם האחראים על סיר הפויקה נלחמים בעשן, בחום ובגחלים.

מתקן תלייה לפויקה הוא הפיתרון המושלם לתהליך בישול נקי, פשוט ונוח שגם משאיר רושם מקצועי וטוב על כל הנוכחים. מתקן תלייה לפויקה תוצרת שי אלוני הוא מיוחד במינו, מאחר והוא מאפשר הכנה של פויקה ללא מדורה ובכל מקום, גם במרפסת הבית או בחצר.

השדרוג המושלם לפויקה שלכם

מתקן התלייה מכיל כמה יתרונות משמעותיים שמאפשרים למעשה עבודה נוחה יותר עם הסיר כמו גם שליטה מוחלטת על עוצמות החום אשר משפיעות על הבישול.

בעזרת מנואלה שנמצאת בחלקו העליון של מתקן התלייה, ניתן להגביה ולהנמיך את סיר הפויקה שתלוי באוויר מעל לקערת הבעירה וכך לשלוט טוב יותר בהליך הבישול.

קערת הברזל המיועדת לבעירת העצים מאפשרת בישול ללא מדורה ולכלוך. בתחתית הקערה ישנו חור לניקוז אפר שניתן לרוקן בקלות, כך שלמעשה הדבר מאפשר בישול פויקה בכל מקום מחוץ לבית.

חומרים איכותיים לפויקה איכותי

מתקן התלייה מיועד לסירי פויקה במידה 4. הוא עשוי בעבודת יד ומחומרים חסינים לאורך זמן, ומעבר ליעילותו הרבה, הוא גם מעוצב בטעם נהדר ובפשטות. זהו אביזר שנראה מרשים בכל מקום, גם בזמן שימוש וגם בין לבין.

אז אם מאסתם בלשאוף עשן, לקבל כוויות מחום המדורה, להתאמץ לשמור על הגחלים בוערות ואז גם לגלות שלא כולם רצים לעזור לכם בעבודה השחורה, זה בהחלט הזמן להצטייד במתקן תלייה לסיר פויקה. תתחדשו!

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “מתקן תלייה לפויקה מידה 4 כולל קערת ברזל”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *