מתקן תלייה כפול לפויקה

2,490

תיאור

מתקן תלייה כפול לpoyke

במהלך השנים הפך סיר הפויקה וחווית הבישול למוכרת ונפוצה בישראל. התוצאה הסופית של הבישול היא רק הדובדבן שבקצפת, שמגיעה לאחר תהליך בישול מיוחד במינו, מסביב לאש הבוערת ועם החברים המקיפים אותה.

יחד עם זאת, כולנו וודאי מכירים את חוסר הנוחות שלפעמים עלול לפגום בחוויה. ההתעסקות עם סיר הפויקה כשיש צורך בתיבול או ערבוב, דורש קרבה למדורה הבוערת. הבעיות צצות לעיתים גם כשיש צורך לייצב את הסיר במדורה, ואפילו כשסתם רוצים לפתוח רגע את המכסה ולהריח את תבשיל הקדירה.

בשביל להפוך את החוויה לנוחה הרבה יותר, ובמיוחד אם אתם מעוניינים להכין כמות גדולה של אוכל, כדאי לכם להצטייד במתקן תלייה כפול לפויקה של שי אלוני. המתקן כולל קערה גדולה לבעירת העצים, אשר ניצבת מתחת לסיר הפויקה שתלוי באוויר בעזרת שרשרת ברזל ומתקן התלייה.

poyke מעוצב בעבודת יד

גם נוחות וגם בטיחות

היתרונות במתקן התלייה הם מגוונים. הקערה מונעת את לכלוך המדורה, כך שאפשר לבשל פויקה בכל מקום, ובנוסף הגישה אל הסיר קלה הרבה יותר ומונעת סיכונים וחוסר נוחות כאשר הסיר תלוי באוויר.

המתקן מעוצב בפשטות וביופי. מנואלה דו כיוונית בחלק העליון של המתקן מאפשרת לסובב את שרשרת הברזל עליה תולים את הפויקה, כך שיש לכם שליטה מלאה על גובה הסיר וגישה קלה אל המכסה שלו. בנוסף, בקערת הבעירה שמתחת לסיר ישנו חור לניקוז אפר ולכלוך המצטברים במהלך בעירת העצים.

מתקן התלייה הכפול מאפשר לתלות שני סירים במקביל, לכן מתאים לימי כיף וגיבוש, אירועים גדולים, כינוסים ועוד.

משכללים את המסורת

הבישול המסורתי עובד, על זה אין וויכוח. זורקים את הסיר למדורה, ממלאים אותו בכל טוב ומחכים שיהיה מוכן. גם אם קצת נחנקים בדרך, מתלכלכים, מקבלים כוויות קלות פה ושם, מסורת זו מסורת.

ובכל זאת, מתקן תלייה כפול לפויקה לא פוגע במסורת, אלא רק מחזק אותה והופך אותה לנגישה יותר לכולם. מתקן התלייה עשוי מחומרים עמידים לאש ולחום גבוה, כך שתוכלו ליהנות מבישול סירי הפויקה בנוחות ובקלות למשך שנים רבות, ושיהיה בתאבון.

למידע נוסף ומוצרים נוספים היכנסו לדף הבית

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “מתקן תלייה כפול לפויקה”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *