גריל ארגנטינאי

1,200

תיאור

גריל ארגנטינאי

כשאתם עושים על האש, אתם לא מתפשרים על איכות הבשר שלכם. אז למה שתתפשרו על איכות הציוד? גריל ארגנטינאי עשוי מחומרים איכותיים, נראה אסתטי ומרשים והופך את עבודת צליית הבשר לנוחה ופשוטה יותר.

מנגלים רבים שנפוצים היום בשוק, ואפשר למצוא בפארקים, בחופי הים ובגינות פרטיות, פוגמים פעמים רבות בחוויית העל האש. רשת הצלייה הקטנה מאריכה את זמן העבודה והגחלים לוהטות מדי ופוגעות בגוף הגריל או שורפות את הבשר.

גרילים ארגנטינאים תוצרת שי אלוני מבטיחים להוציא את המקסימום מהבשר שלכם. בעזרת שטח צלייה גדול על רשת איכותית אשר ניתנת להרמה והנמכה לפי הצורך, חומרים איכותיים ורגליים ארוכות, כך שלא תצטרכו לשבור את הגב.

היתרונות של גריל ארגנטינאי

התוספת המשמעותית ביותר אשר מבדילה את הגריל הארגנטינאי מכל גריל אחר, היא האפשרות להרים ולהוריד את רשת הגריל, וכך כמובן לשלוט בחום הלהבות הצורבות את הבשר.

אפשרות זו הופכת את הצלייה למדויקת יותר ומקצועית יותר. ההנמכה וההגבה נעשות בעזרת מנואלה אשר נמצאת בחלק העליון של הגריל, והרשת עצמה מאובטחת מלמעלה בשרשראות ברזל ולמוטות שבצדיה, כך שלא תתנדנד.

נוסף על כך, הגריל הארגנטינאי מרשים לכשעצמו. גוף המנגל עומד על ארבע רגליים ארוכות ויציבות אשר ניתנות לשליפה כשרוצים להכניס את הגריל לאוטו, כך שלא תצטרכו להתפשר, לא בבית ולא בחוץ.

הגריל מעוצב בעבודת יד ותוכלו למצוא עליו מיני עיטורי ברזל שמוסיפים למראה הנקי והנעים שלו. לא עוד מנגלים שחורים משמן ולכלוך שנדבק. גריל ארגנטינאי יקשט לכם את המרפסת ואת הגינה, וירשים את כולם כשתצאו איתו לפארק.

לא מתפשרים על איכות

הגריל מורכב למעשה ממספר חלקים אשר ניתנים לפירוק והרכבה במידת הצורך. גוף הגריל עשוי מברזל בעובי 2 מ”מ וצבוע בצבע חסין אש אשר מבטיח עמידות בתנאי חוץ-ביתיים או חום חיצוני ולשנים רבות.

אז מה מקבלים כאן? גריל ארגנטינאי מרשים למאה, מאסיבי ויחד עם זאת קומפקטי, ויותר מהכל יעיל, והופך את צליית הבשר על האש לחוויה מספקת יותר וטעימה יותר.

לחנות האתר לעוד מוצרים מבית שי אלוני

מידות: 100 X 38 ס”מ

גובה הגריל: 80 ס”מ (גובה כולל 135 ס”מ)

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “גריל ארגנטינאי”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *